معرفی ابزار های لاک طراحی

[av_heading heading=’معرفی ابزار های لاک طراحی’ tag=’h3′ link=’manually,http://’ link_target=” style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” padding=’10’ color=” custom_font=” custom_class=” id=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”][/av_heading] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k5w0fw0q’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k5w0k9i9′ admin_preview_bg=”] معرفی ابزار های لاک طراحی

برای طراحی لاک ناخن، همیشه نیاز است که به سالن طراحی رفته و کار را به تکنسین بسپارید. اما این کار ممکن برای بعضی از افراد دشوار به نظر برسد. اگر شما نمی توانید به سالن ناخنمیتوانید این کار را در خانه با وسایل لاک طراحی انجام دهید. به این ترتیب می توانید هر سبکی روی ناخن های خود با استفاده از وسایل های لاک طراحی داشته باشید.
[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k5w0fw0q’ admin_preview_bg=”] [av_image src=’https://oolaky.ir/wp-content/uploads/2020/01/طراحی-ناخن-300×185.png’ attachment=’9543′ attachment_size=’medium’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-k5w0v7u1′ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_hr class=’invisible’ height=’10’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k5w0fw0q’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k5w0zaxh’ admin_preview_bg=”]

  • ابزار داتینگ

اگر می خواهید روی ناخن خود نقاط کوچک و بزرگ را به وجود آورید، می توان از ابزار لاک طراحی به نام داتینگ استفاده کنید با این ابزار می توانید در عرض چند ثانیه نقاط کوچک و بزرگ را روی ناخن های خود ایجاد کنید.

  • لاک مات، یکی از ابزار لاک طراحی

استفاده از یک لاک ناخن مات میتوانید لاک های شما را مات کند.

  • قلم برای تمیز کردن دور ناخن

لازم نیست که یک هنرمند حرفه ای ناخن باشید تا طراحی لاک را بی نظیر انجام دهید. فقط باید این نکته را توجه داشته باشید که در اتمام کار چگونه اطراف ناخن را تمیز کنید.

  • فرمول تعمیر ناخن

اگر دائماً ناخن های مصنوعی دارید و یااز ژل ناخن استفاده می کنید ، ناخن های شما ممکن است خشک و زننده شود، بنابراین این بهتر یک هفته به ناخن های خود استراحت بدهید.محافظت کننده ناخن که یکی از وسایل لاک طراحی می باشد. هرکسی که علاقه مند به لاک زدن و طراحی آن است باید این محصول را در خانه داشته باشد. استفاده از آن به این صورت است که در شما باید این فرمول را روی ناخن ها بزنید تا ناخن های شما پوسته پوسته و ضعیف نشوند.

می توانید از این نوار های باریک در طراحی ناخن های خود استفاده کنید. این نوار را به روی ناخن های خود فشار داره تا خطی مستقیم ایجاد شود. سپس می توانید لاک را با رنگ دلخواه روی آن زده و پس از خشک شدن نوار را جدا کنید.

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه آنلاین لاکی
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

× --تماس از طریق واتس آپ--