لاک ژل کروم

معرفی انواع لاک ژل کروم

جلا دادن ناخن از مهمترین موارد موجود در مجموعه زیبایی هر خانمیمی باشد. محصول لاک ژل کروم بیشتر در مراسم های کوچک و بزرگ استفاده می شود. لاک ژل کرومباعث افزایش زیبایی ناخن ها می شود. بررسی های ناخن نشان می دهد که کار با لاک کروم بسیار آسان است و حاوی مواد مضر نیستند.

پودر لاک ژل کرومPrettyDiva Opal

لاک ژل کروم از مواد مرغوب ساخته شده است. بطری های این نمونه لاک به طوری مهر و موم شده که مانع خشک شدن لاک می شود.لاک کروم برای خشک شدن نیازی به LED  ندارد. مجموعه این محصول حاوی یک بطری لاک ناخن ، دو اسفنج و یک کتابچه دستورالعمل است.

پودر لاک ژل کروم طلایی PrettyDiva Rose

لاک ژل کروم طلایی با استفاده از مواد باکیفیت تهیه شده و این باعث می شود تا مدت طولانی روی ناخن ها ماندگار شود. مجموعه این محصول حاوی یک شیشه پودر براق ناخن ، دو قطعه اسفنج و یک کتابچه راهنمای کاربر می باشد. برای استفاده از این محصول بایدیک لامپ UVیاLED با لاک ژلیشUV از هر رنگی داشته باشید.

لاک ژل Miracle سالی هانسن

لاک ناخن کروم نقره با استفاده از مواد باکیفیت تهیه می شود، همچنین بطری ها هم مواد مرغوب ساخته می شوند. طراحی بطری لاک ژل کروم به گونه ای ایجاد شده است که کاملاً از نفوذ هوا به داخل بطری محافظت می شود. به هیچ عنوان به چراغ LED  و یا UV نیاز نیست. استفاده از آن آسان است.

لاک ناخن ژل کروم رنگ سایه بان Shifter

بطری در یک بسته عالی 15 میلی لیتری عرضه می شود. بطری ها از نظر هوایی کاملاً مستحکم هستند به طوری که لاک ناخن با هوای جوی در تماس نباشد. از لاک کروم به دلیل رنگی بودن آن استفاده می کنند ، یعنی اینکه با توجه به زاویه ی دید رنگ ناخن هم تغییر می کند. لاک ناخن کرومی حاوی هیچ گونه تولوئن ، فرمالدئیدیا دیبوتیل فتالات نیست. بنابراین به هیچ وجه به پوست و ناخن ها آسیب نمی رساند.

منبع :

https://www.fashionplaytes.com/blog/beauty-health/best-mirror-chrome-nail-polish/

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه آنلاین لاکی