طریقه ژلیش ناخن در خانه

با فروشگاه آنلاین لاکی همراه باشید

طریقه ژلیش ناخن به چه صورت است؟

طریقه ژلیش ناخن به چه صورت است. یکی از مهمترین مواردی که باعث می شود مانیکور ژل شما از بقیه متمایز شود ، کار آماده سازی ناخن هایتان است. آماده سازی دقیق شامل سوهان زدن ناخن ها، استفاده از ماسک کوتیکول و برش دهنده کوتیکول به روش صحیح به شما کمک می کند تا از ناخن هایی که خودتان درست کردید، لذت ببرید. برای اینکه بتوانید به طریقه ژلیش ناخن مسلط شوید، فقط باید تمرین کنید. در این مقاله قصد داریم که طریقه ژلیش ناخن ها را برای شما معرفی کنیم.

طریقه ژلیش ناخن مرحله به مرحله

طریقه ژلیش ناخن کار تقریبا آسانی است و شما می توانید با کمی تمرین و داشتن وسایل لازم برای ژلیش ناخن این کار را انجام دهید. لوازم ناخن مورد نیاز برای مانیکور ژلیش شامل: فایل ناخن ، بافر ناخن ، گیره دهنده کوتیکول ، برش دهنده ی کوتیکول ، الکل ، استون ، ژل پایه ، لاک ناخن ژل، روکش ژل بالا ، دستگاه چراغ Led / UV ، توپ های پنبه ای و گیره برای ناخن.

مرحله 1: شکل دادن و فایل ناخن

طریقه ژلیش ناخن به چه صورت است؟ برای شکل دادن به ناخن ها از یک فایل ناخن استفاده کنید. فایل ناخن را به آرامی و با دقت روی ناخن های خود بکشید ، چندین شکل ناخن وجود دارد که می توانید ایجاد کنید ، مانند مربع ، گرد ، بادامی ، بیضی و غیره. پس از انجام این کار ، از یک بافر برای صاف کردن و گرد کردن سطح ناخن استفاده کنید.