لاک ژل

با فروشگاه انلاین لاکی همراه باشید

در هر جایی که حضور داشته باشید و در هر بخشی از زندگی که باشید یکی از چیزهاییکه در زمینه مد و در زمینه زیبایی استفاده از ژلیش ناخن است و به دلیل مزایای بیشماری که دارد در بین خانم های که به مد و زیبایی علاقه دارند در بسیاری از سالن های آرایشی از پرطرفدارترین ها همین قسمت لاک و ژلیش ناخن می باشد . ولی برای بهتر متوجه شدن فرق لاک ناخن وژلیش به ادامه این مقاله با ما همراه باشید. قبل از هر چیزی لازم به توضیح است که ژلیش ناخن فقط برای طراحی روی ناخن کاربرد دارد و کاملا با کاشت ناخن متفاوت است .

ژلیش ناخن مراحلی است که بر روی ناخن شما انجام می شود تا ناخن زیباتری داشته باشید در واقع چیزی شبیه لاک ناخن می باشد ولی به دلیل اینکه زمان بیشتری نسبت به لاک روی ناخن می ماند و همچنین زیبایی خود را تا بلند مدت حفظ می نماید از اهمیت ویژه ای  برخوردار است .

همانطور که توضیح داده شد ژلیش ناخن مانند لاک ناخن می ماند و با همان فرچه شبیه لاک ناخن بروی ناخن زده می شود ولی خیلی دیرتر از لاک ناخن خشک می شود و لازم نیست به سرعت کاری را انجام دهید و مواظب باشید که لاک خشک نشود  می توانید با فرچه بر ارامی ژلیش را پخش نمایید تا اثرات آن بر وری ناخن باقی نماند .بعد از زدن ژلیش بر روی ناخن باید ناخن های خود در مقابل دستگاه خشک کن و یا یو وی قرار دهید تا خشک شود . این دستگاه ها که از لامپ های LED  و UV می باشند فقط و فقط برای خشک کردن ژلیش ناخن به کار می روند و ژلیش ناخن با هیچ چیز دیگیری به غیر ازا این موارد خشک نمی شود . برای این ار تنها کای است که ناخن های خود با توجه به نوع برند ژلیش یا خود دستگاه به مدت 1 دقیقه تا چند دقیقه بر زیر دستگاه قرار دهید و مطمئن شوید که خشک شده است و بعد از آن می تواندید تا چندین روز از لاک ناخن خود لذت ببرید و به این راحتی ها این نوع ژل از روی ناخن شما از بین نمی رود .

منبع :

https://www.amazon.com/gelish-nail-polish/s?k=gelish+nail+polish

گروه انجمن وترجمه مقالات فروشگاه لاکی