انواع لاک حرارتی

با فروشگاه آنلاین لاکی همراه باشید

معرفی لاک حرارتی

لاک حرارتی نوعی از لاک ناخن است که با توجه به دما ، رنگ آن تغییر می کند. لاک حرارتی مانند رنگارنگ نمی شود و فقط بین دو رنگ تغییر رنگ میدهد. لاک حرارتی در مقابل سرما و گرما واکنش نشان میدهد. شما می توانید طرز کار این نوع لاک را در مطلب زیر بخوانید.

نکاتی در تغییر دما لاک حرارتی

لاکحرارتی مطابق دما تغییر می کند و رنگ را تغییر نمی دهد. بعضی از مارکها فقط هنگامی که ناخن های خود را در آب یخ فرو می برید تغییر رنگ می دهند. انواع دیگر آنقدر حساس هستند که ممکن است ناخن شما رنگی متفاوتی نسبت به رنگ اصلی داشته باشند.لاک حرارتی ماندگاری بالایی دارد. بیشتر تولید کنندگان می گویند شما می توانید انتظار داشته باشیدکه تغییر دما برای این لاک تا شش ماه برای شما ماندگار باشد.

  • مطمئن شوید که از تمام مشخصات بالقوه حرارتی قبل از خرید اطمینان دارید

لاک  ناخن حرارتی بر اساس دمای بدن و عناصر اطراف شما تغییر رنگ می دهند.اگر شما از لاک بنفش و آبی استفاده می کنید، به این صورت است که هر چه ناخن شما سردتر شود رنگ بنفش این لاک بیشتر نمایان می شود. اما در طول روز ثابت نمی ماند. اگر دستان شما خنک باشد، نیمی از ناخن می تواند بنفش شود و نیمی دیگر آبی. هنگامی که ناخن شما گرم است. ناخن رنگ آبی را به خود میگیرد. بنابراین قبل از خرید حتماً همه رنگهایهایی که دوست دارید را برای اطمینان بیشتر روی ناخن های خود امتحان کنید. مسلما است که شما نمی خواهید از خرید خود پشیمان باشید.

شما می توانید از این لاک هر چند وقت یکبار استفاده کنید. برای نگه داری این لاک آن را در فضایی مرطوب نگه داری کنید، با این کار می توانید طول عمر لاک را افزایش دهید. اگر این لاک در فضایی خیلی خنک یا خیلی گرم نگه داری شود، باعث می شود که خاصیت خود را از دست بدهد.

منبع : https://sciencenotes.org/how-thermal-nail-polish-works/

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه آنلاین لاکی