جلوگیری از هوا گرفتن ناخن در حین کاشت

هوا گرفتن ناخن در حین کاشت یکی از معضلات لاک زدن و مانیکور است. در حین مانیکور، موقعی که لاک خراشیده می شود می توان به راحتی آن را اصلاح کرد. اما اگر حبابی روی ناخن ایجاد شود، راهی برای اصلاح وجود ندارد. حتی در بعضی مواقع ممکن است تا زمانی که لاک خشک شود این مشکل را داشته باشید. حتی ممکن است شما مجبور شوید ناخن خود را تمیز کرده و کار را از اول انجام دهید. بعضی اوقات ، فقط تغییر مارک پولیشی که استفاده می کنید باعث کاهش یا از بین بردن حباب ها و رگه ها روی ناخن می شود. اما برای جلوگیری از هوا گرفتن ناخن در حین کاشت، نکاتی باید رعایت شود، که در این مقاله به شما آموزش می دهیم.با فروشگاه آنلاین لاکی همراه باشید

هوا گرفتن ناخن در حین کاشت روش های جلوگیری و کاشت مناسب

  • ناخن های خود را تمیز کنید

پوست دست، روغن و رطوبت آزاد شده به ناخن های شما را آزاد میکند و یک لایه نامرئی و کمی اسیدی ایجاد میکند که می تواند باعث هوا گرفتن ناخن در حین کاشت شود و مشکلاتی ایجاد کند. دستان خود را با آب گرم و صابون بشویید و قبل از کاشت، ناخن و زیر آن را تمیز کنید.

  • چربی های ناخن را از بین ببرید

بعد از تمیز کردن ناخن های خود ، یک پارچه یا یک تکه از پنبه را در سرکه سفید فرو کنید و هر بر روی ناخن های خود مالش دهید. سرکه یک اسید طبیعی است که به از بین بردن چربی های روی ناخن کمک میکند، این راه تاثیرگذاری برای از جلوگیری از هوا گرفتن ناخن در حین کاشت می شود.

  • از خشک بودن ناخن ها مطمئن شوید

پس از شستشو زمانی را به خشک کردن ناخن های خود اختصاص دهید. به یاد داشته باشید ، حتی اگر ناخن هایتان خشک به نظر برسد ، ممکن است کناره های ناخن هنوز مرطوب باشد. بنابراین حداقل 10 دقیقه قبل از کاشت یا پولیش کردن ناخن صبر کنید تا ناخن هایتان خشک شود.

راه کار هایی برای جلوگیری از هوا گرفتن ناخن در حین کاشت

  • بطری را ببندید و آن را بچرخانید

بطری را برای مخلوط کردن محتویات داخل آن بچرخانید ، نباید آن را تکان دهید. برای جلوگیری از هوا گرفتن ناخن در حین کاشت بهتر است آن را بچرخانید. چون تکان دادن آن می تواند باعث ایجاد حباب هایی موقع زدن پولیش شود.

  • درپوش لاک را محکم ببندید

پس از اتمام کار مطمئن شوید که درپوش لاک را محکم بسته اید. با این کار لاک شما خشک نمی شود.

  • مراقب روغن و تعریق بیش از حد باشید

در یک روز گرم ممکن است دستان شما عرق کند. به همین خاطر ممکن است هنگام کاشت، به دلیل رطوبت حباب هایی در روی ناخن شما به وجود بیاید. یکی از روش های جلوگیری و کاشت مناسب این است که در یک اتاق خنک کار کنید.

  • از تاپ کات استفاده کنید

ممکن است بتوانید حباب ها را با استفاده از یک تاپ کات پنهان کنید. با اضافه کردن تاپ کات ظاهری براق را به ناخن ها می دهید و باعث می شود حباب های ایجاد شده را پنهان کنید.

اگر موارد بالا برای شما کار آمد نبود، می توانید از راه آسان تر استفاده کنید و حباب ها را با استفاده از  دکمه ناخن، برچسب ، جواهرات یا سایر لوازم جانبی بپوشانید

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه لاگی