لاک برق ناخن در چه مواقعی استفاده می شود؟

با فروشگاه آنلاین لاکی همراه باشید

معرفی لاک برق ناخن   

برای مانیکور یا پدیکور مناسب ، رفتن به سالن ناخن و صرف هزینه ی زیاد لازم نیست. شما می توانید این کار را در خانه انجام دهید به شرط اینکه تمام مراحل را به درستی دنبال کنید. کار با یک برق ناخن روشن شروع می شود ، که به شما کمک می کند تا  لاک ناخن راحت تر به ناخن شما بچسبد. یک برق ناخن نیز سطحی را ایجاد می کند که به محافظت از ناخن های شما در برابر اثرات مضر لاک ناخن کمک کرده و به ناخن های شما را صیقلی و یکنواخت می کند.

– لاک برق ناخن ، یک لاک براق و بدون رنگ می باشد که قبل از استفاده از لاک های معمولی روی ناخن ها زده میشود. لاک برق ناخن می تواند می تواند حاوی پروتئین ، ویتامین E ، کلسیم و سایر مواد تشکیل دهنده برای تقویت سلامت ناخن ها باشد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که  همیشه از لاک ناخن استفاده می کنید ، مطمئنا  لاک برق ناخن برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا مانع رگه دار شدن لاک می شود

چرا استفاده از لاک برق ناخن ضروری است ؟

اگر شما ناخن های خود را لاک می زنید،  برای درخشان کردن ناخن ها، باید از یک لاک برق ناخن استفاده کنید تا ناخن هایی درخشان و شیک داشته باشید.  کسانی که به یادگیری این هنر علاقه دارند همیشه باید این نکته را به یاد داشته باشند، چون یکی از الزامات کار مانیکور می باشد. لاک برق ناخن حداقل به مدت دو هفته دوام مانیکور شما را افزایش می دهد. می توانید پنج یا هفت روز پس بعد، ناخن های خود را لاک زده های و دوباره از لاک برق ناخن استفاده کنید. بسیاری از افراد این نکات ریز را درباره لاک زدن نمی دانند. اما با یادگیری این نکات شما می توانید ناخن هایی شیک و درخشان در مجالس، مهمانی ها داشته باشید و ناخن هایتان به زیبایی خورشید بدرخشند.

منبع: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/beauty/Is-clear-polish-top-coat/articleshow/8065410.cms

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه آنلاین لاکی