معرفی و فروش لاک ژلیش

فروشگاه آنلاین لاکی

معرفی و فروش انواع لاک ژلیش

ناخن های رنگارنگ باعث می شوند که آنها شیک به نظر برسند. اما ممکن برای بعضی از کار سختی باشد.ممکن  سالن هایی برای فروش لاک ژلیش و انجام کار ناخن وجود داشته باشد، اما همیشه پر خواهد شد. حتی اگر ساعت های زیادی را به این کار بپردازید، ممکن است مانند آن چیزی که در نظرتان بوده، نباشد.  شما فقط باید این کار را به تکنسین فروش لاک ژلیش بسپارید.

چند نمونه محصول جهت فروش انواع لاک ژلیش

امروزه تعداد زیادی لاک ناخن ژل موجود در بازار وجود دارد اما همه ی آن ها کارایی لازم را ندارند. اگر به دنبال بهترین لاک ژلیش هستید، یکی از موارد زیر را در زیر را در نظر بگیرید. مسلما این مارک ها در نوع خود بهترین هستند.

  • فروش لاک ژلیش OPI

OPI یکی از محبوب ترین مارک ها برای فروش لاک ژلیش می باشد.  این نوع لاک ژلیش می تواند از ناخن های شما محافظت کند و از پوسته پوسته شدن آن ها جلوگیری کند. این لاک می تواند به مدت 14 روز روی ناخن های شما باشد.

لاک ژلیش Gelish Dynamic Duo Soak Off Gel

فروش لاک ژلیش با قیمت های مناسبی در این سایت انجام میپذیرد.  از این نمونه لاک به صورت سنتی استفاده می شود. این لاک ها از لامپ های ال ای دی برای خشک شدن استفاده میکنند. بعد از زدن لاک ژلیش به ناخن هایتان باید به مدت 30 ثانیه در زیر نور LED قرار بگیرند تا خشک شوند. اما اگر از لامپ های UV برای خشک شدن لاک استفاده کنید، باید به مدت 2 دقیقه ناخن های خود را زیر آن قرار داده تا خشک شود. این نوع لاک تا 3 هفته روی ناخن ماندگاری دارد.

فروش لاک ژلیش Elite 99 Soak Off UV LED

اگر یک فرد آگاه در صنعت مد باشید، مطمئنا Elite99 بهترین گزینه برای شما خواهد بود. فروش لاک ژلیش برای این مجموعه شامل 330 سایه است ، از جمله ژل تغییر رنگ دمای حرارتی ، ژل رنگین کمان ، ژل چشم گربه ، ژل درخشان و تاریک و موارد دیگر. همچنین استفاده از آن بسیار آسان است ، حتی افرادی که برای اولین بار از آن استفاده می کنند.

منبع : https://dtknailsupply.com/blog/best-professional-gel-nail-polish

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه آنلاین لاکی