انواع لاک

با فروشگاه انلاین لاکی همراه باشید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگامی که برای خرید لاک اقدام می کنید به حدی تنوع بالاست که گیج می شوید که باید چه لاکی را انتخاب نمایید . پس از انتخاب رنگ لاک مهمترین مورد انتخاب نوع لاک می باشد که در ادامه توضیح مختصری در مورد انواع لاک می دهیم .

لاک های ژله ای

این لاک ها از نوع لاک هایی که هستند که جدیدا به بازار عرضع شده اند . خصوصیت خوبی که دارند دقیقا فرم ناخن شما را می گیرند و فرم زیبایی به ناخن های شما می دهند .ولی این لاک ها فقط باید با دستگاه uv خشک شوند . این لاک ها استقامت زیادی دارند و به راحتی پاک نمی شوند و باید حتما با از مواد مخصوص استفاده کرد . لاک های ژله ای به صورت  براق و مات و با رنگ های جذاب در بازار موجود است .

لاک های روکش ( تاپ کات )

مورد بعدی که لازم است به آن اشاره کنیم لاک های روکش هستند این لاک ها که به صورت بی رنگ در بازار به فروش می رسد جهت محافظت از نا خن ها استفاده می شود و انواع مختلفی دارد که اگر با کیفیت باشد دارای مواد معدی و ویتامین E   نیز می باش که جه سلامت ناخن مفید می باشد.

لاک شنی

این لاک که به صورت دان های شن می باشد و رنگ های متنوعی دارد فرم زیبایی به ناخن شما میدهد و شما را منحصر به فرد می کند .

لاک های ترک

اگر دوست ندارید به آرایشگاه بروید و هزینه ی زیایدی برای مانیکور ناخن  و لاک  نمایید بهترین راه استفاده از لاک های ترک است این لاک ها به این صورت می باشند که شما بعد از استفاده از لاک پایه بر روی ناخن خود این لاک را بر وری ناخن خود میزنید و بعد از خشک شدن ظاهر جذابی به ناخن شما می بخشد.

لاک های بلک لایت

اگر شما هم از آن دسته خانم هایی هستید که به لاک های خاص علاقه مند هستید من به شما لاک های بلک لایت را پیشنهاد می کنم این لاک های که به صورت ماژیک های هایلایت می باشند و رنگهای منحصر به فردی را دارند در تاریک شب می درخشند  این لاک ها به سرعت خشک می شوند اما مقاومت پایینی دارند ولی بسیار جذاب  و منحصیر به فرد می باشند .

منبع :

https://www.purewow.com/beauty/manicure-guide

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه انلاین پت شاپ نیاوران